Mano istorija

Mano istorija 2017-09-10T15:52:34+00:00

Sveiki. Aš – Tomas Libas. Bandžiau kalbų mokytis mokykloje bei universitete, tačiau nesėkmingai. Tradiciniai mokymo metodai man pasirodė ne tik nuobodūs, bet ir neveiksmingi.

Mokykloje mokęsis vokiečių kalbos net 7 metus, baigiau nemokėdamas pasakyti daugiau nei kelių sakinių.

O universitete, po vieno semestro prancūzų kalbos, nebenorėjau matyti nei dėstytojos, nei vadovėlio, o visų labiausiai, nenorėjau bandyti kalbėti prancūziškai.

Jau buvau pradėjęs manyti, kad kalbos – tai nuobodus, daug sauso darbo ir pastangų reikalaujantis procesas, skirtas ne man, o kažkam, kas pasiruošęs kalti milžiniškus žodžių sąrašus ir gramatiką.

Tuomet pradėjau studijuoti įvairias mokymosi metodikas bei taikyti jas sau ir išgryninau principus bei metodus, kurie man padėjo man išmokti susikalbėti itališkai ir ispaniškai vos per 2 mėnesius.

Tas technikas pritaikiau su kitais žmonėmis, mokydamas anglų kalbos ir jų rezultatai buvo panašūs. Po daug išlieto prakaito bei metodikos gryninimo, dabar padedu žmonėms įvaldyti anglų kalbą bei pasitikinčiai ja kalbėti.

Kuo mano metodika ypatinga? Tai metodika:
– be jokių namų darbų,
– be jokio “kalimo”,
– be jokios nuobodžios gramatikos,
– ir be jokių vadovėlių.

Ir, visų svarbiausia, mokytojas, aš, prisiimu atsakomybę už tai, kad Jūs suprastumėte, atsimintumėte. Jums belieka atsipalaiduoti ir mėgautis mokymosi procesu.

Šia metodika sėkmingai anglų kalbos išmokiau gausybę žmonių, nuo šeštokų iki šešiasdešimtmečių, nuo studentų iki sėkmingiausių verslininkų.

Pastaruosius 5 metus, vedžiau greitojo mokymosi seminarus Europoje ir Azijoje bei dirbdau su šimtais žmonių privačiai.

Dabar pats su malonumu mokausi kalbų ir padedu kitiems išmokti kalbėti angliškai.