Apie metodiką

Apie metodiką 2017-09-10T15:27:44+00:00

Sveiki,

Čia kalbėkangliškai.lt įkūrėjas Tomas Libas. Šiame puslapyje rasite trumpai aprašytą mano sukurtą metodiką „Kalbėk angliškai“, kuria angliškai kalbėti išmokiau šimtus žmonių.

Prieš paaiškindamas kaip mano metodika veikia ir kokiais principais ji pagrįsta, pasakysiu kelis dalykus apie tradicines kalbų mokymosi metodikas.

Ir mokykloje, ir universitete kalbų mokymasis man visuomet kėlė nuobodulį, išskyrus prieš atsiskaitymus – tuomet jis man kėlė baimę.
Tad aš, kaip galbūt ir Jūs, buvau susidaręs įspūdį, kad kalbų mokymasis – tai ilgus metus trunkantis sudėtingas procesas.

Tačiau tradicinių metodikų neveiksmingumas bei nuobodumas privertė mane kapstyti giliau. Pradėjau gilintis į alternatyvias kalbų mokymo metodikas. Ir jau buvau beprarandąs viltį, kai atradau tiesioginės instrukcijos metodiką, kuri psichologijoje jau žinoma daugiau nei pusę amžiaus. Ir, pasirodo, be galo veiksminga mokant užsienio kalbų.

Išbandęs ją, gavau stebėtinus rezultatus: išmokau taisyklingai susikalbėti itališkai ir prancūziškai vos per 2 mėnesius. Tiksliau tariant, gavau visus reikalingus įgūdžius ir žinias, kad galėčiau taisyklingai ir, žinoma, laba smagiai megzti pokalbį su italais bei prancūzais.

Dabar kalbų mokausi su malonumu, ir, dažniausiai nesiekiu tobulumo, o tiesiog noriu išmokti taisyklingai susikalbėti tomis kalbomis – praktiškai bei maloniai jas vartoti. Dabar ir toliau tobulinu italų bei prancūzų kalbas, o taip pat ir rusų, portugalų bei vokiečių kalbas.

Gavęs stulbinančius rezultatus mokydamasis pats, pradėjau šlifuoti ir savo anglų mokymo metodiką ir integruoti efektyviausius greito mokymo principus iš tiesioginės instrukcijos bei įvairių kitų mokymo metodikų ir per 5 metus intensyvaus darbo su šimtais žmonių, išgryninau anglų kalbos greito mokymo metodiką, kurią vadinu Kalbėk Angliškai™.

Kodėl taip ją pavadinau Kalbėk Angliškai™? Nes šia metodika angliškai išmokstama kalbėti taip, kaip mokosi vaikai: klausant ir kalbant.

Vos per 12 valandų išmokstama valdyti esmines anglų pokalbio struktūras, būtinas taisyklingam bendravimui. Taip pat, įgyjamas ir pačių dažniausių anglų kalbos žodžių bagažas, leidžiantis megzti paprastus sakinius jau nuo pat pirmų mokymosi minučių, ir ilgus bei sudėtingus sakinius mokymams artėjant link pabaigos.

Visa tai padaroma be jokių namų darbų, vadovėlių, klausymo pratimų, žodžių ar gramatikos „kalimo“…

Tuomet kaip mokymas vyksta? Aš – mokytojas – supažindinu Jus su nauju principu, o tuomet jį kartu užtvirtindami pavartodami ją įvairiuose sakiniuose pakankamai kartų. Visa pamokų medžiaga taip pat yra sukeliama į programėlę telefone, kur galite labai patogiai bei našiai užtvirtinti viską, ką mokėmės.

Ir, visų svarbiausia, mokytojas, aš, prisiimu atsakomybę už tai, kad Jūs suprastumėte, atsimintumėte. Jums belieka atsipalaiduoti ir mėgautis mokymosi procesu.

Jei norėtumėte pamatyti kaip ši metodika veikia praktiškai, kviečiu užsiregistruoti išbandyti pirmąją pamoką su manimi visiškai NEMOKAMAI. Tiesiog puslapio viršuje pasirinkite grupinius mokymus arba privačias pamokas ir suveskite savo kontaktinius duomenis, ir minutės bėgyje gausite informaciją apie artimiausiu metu vyksiančius mokymus bei registracijos patvirtinimą.

Iki pasimatymo mokymuose!

Pagarbiai,
Tomas Libas